Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bayer Full - Złotowłosa Anna LIVE (Orientalna Biesiada Weselna - Węgrów 2012)

 
Koncerty: 601 664 043 bayerfull.pl facebook.com/bayerfull facebook.com/ZespolBabyFull **************** Orientalna Biesiada Weselna XVI FESTIWAL OBRZĘDÓW WESELNYCH WĘGRÓW 2012 Mam dziewczynę jak malinę, co ma złote włosy, Kilka piegów na swym nosku i brązowe oczy. Ona serce ma ze złota, ze złota ma duszę, Dla mnie Ania jest jedyną, najpiękniejszą jest! Moja złotowłosa Anna nie wie o tym, że Każdą długą czarną nocą tylko o niej śnię Moja złotowłosa Anna nie wie o tym, że Jedno tylko mam marzenie - by kochała mnie Ktoś powiedział: "Co ty robisz? Możesz mieć ładniejszą" Ja mu na to: "ona dla mnie tak jest najpiękniejsza!" Ona serce ma ze złota, ze złota ma duszę, Otworzyłem serca wrota, o niej śpiewać chcę! Moja złotowłosa Anna nie wie o tym, że Każdą długą czarną nocą tylko o niej śnię Moja złotowłosa Anna nie wie o tym, że Jedno tylko mam marzenie - by kochała mnie! ____ Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: bit.ly/1GbABXQ

 


Bayer Full
 
Data pliku video: 2017-07-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgrowski

  Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

  Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola