Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Schola Węgrów - Z pamiętnika Pielgrzyma

 
Opierając się na naszych doświadczeniach z Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę odwzorowaliśmy kilka scenek i wspomnień, które tworzą przykładowy dzień z życia pielgrzyma. Mamy niebieskie koszulki, ponieważ co roku chodzimy z Grupą Niebieską. Nagrania z adoracji i pieśni "na dobranoc" pochodzą z jednego ze spotkań z cyklu Bazylika Pełna Wiary. Mamy nadzieję, że poczujecie się zachęceni, żeby spróbować swoich sił na tegorocznej pielgrzymce (z nami czy z inną grupą/diecezją). To będzie wspaniała przygoda :) Termin zapisów dotyczy grupy węgrowskiej. Więcej informacji znajdziecie na stronach: facebook.com/Bazylika-pe%C5%82na-wiary-458872447560035/ - profil Bazyliki pełnej wiary na fb doczestochowy.pielgrzymuj.pl/ - strona Pieszej Pielgrzymki Drohiczyńskiej na Jasną Górę

 


Karol Jurkowski
 
Data pliku video: 2017-07-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgrowski

  Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

  Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola