Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności

Data publikacji: 2018-04-04, Data modyfikacji: 2018-04-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności

W dniach 16-17 MARCA 2018 R. podczas WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI, Naszych wolontariuszy można spotkać było w 96 SKLEPACH m.in. w Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Mińsku Mazowieckim, Kałuszynie, Garwolinie, Mrozach, Ostrowi Mazowieckiej.

Organizatorem zbiórki był Bank Żywności w Siedlcach.

Wynik zbiórki okazał się bardzo dobry. Dzięki bezinteresownej pracy wolontariuszy, a także dzięki ofiarności sympatyków Banku Żywności w Siedlcach przez dwa dni do specjalnie ustawionych koszy udało się zebrać PONAD 10 TON ŻYWNOŚCI.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM o wielkim sercu, że nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących i przyłączyli się do akcji. Produkty zebrane podczas zbiórki zostały przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym, które zajmują się rodzinami wielodzietnymi, osobami samotnymi, dziećmi.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ WŁAŚCICIELOM I OBSŁUDZE SKLEPÓW za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki, a WOLONTARIUSZOM ZA SPRAWNE PRZEPROWADZENIE AKCJI, WYTRWAŁOŚĆ I PROFESJONALIZM.

, Źródło artykułu: Bank Żywności Siedlce, Autor zdjęć: Bank Żywności Siedlce
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgrowski

  Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

  Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola