Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bayer Full - Ciemnowłosa LIVE (Orientalna Biesiada Weselna - Węgrów 2012)

 
Koncerty: 601 664 043 bayerfull.pl facebook.com/bayerfull facebook.com/ZespolBabyFull **************** Orientalna Biesiada Weselna XVI FESTIWAL OBRZĘDÓW WESELNYCH WĘGRÓW 2012 Poznałem Cię wieczorem na zabawie, Śmiał się do nas cały świat. Przecież nie znaliśmy się prawie, Gdy młodości swej oddałaś mi kwiat, Gdy młodości swej oddałaś mi kwiat. Dziewczyno ciemnowłosa, dziewczyno ma, Powiedz, czemu jesteś na mnie taka zła? Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. Chodziliśmy razem na zabawy, Inni chłopcy zazdrościli Ciebie mi. Wieczorami kochaliśmy się wśród trawy, Czemu nagle zakończyły się te dni? Czemu nagle zakończyły się te dni? Dziewczyno ciemnowłosa, dziewczyno ma, Powiedz, czemu jesteś na mnie taka zła? Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. W dyskotece wieczorem byłem wczoraj, Z innym chłopcem widziałem Ciebie znów. Pomyślałem: czyżby przyszła już pora, By wśród łez na zawsze rozstać się? By wśród łez na zawsze rozstać się... Dziewczyno ciemnowłosa, dziewczyno ma, Powiedz, czemu jesteś na mnie taka zła? Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. Przecież wiesz, że ja tak bardzo kocham Cię I że chciałbym wciąż całować usta twe. ____ Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: bit.ly/1GbABXQ

 


Bayer Full
 
Data pliku video: 2017-06-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgrowski

  Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

  Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola