Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czołówka Studniówki 2011 Lipdub 3MF LO Węgrów

 
27 lutego 2011 roku dwudziestu siedmiu uczniów klasy 3mf spotkało się w szkole(Węgrów) by nakręcić czołówkę promującą film studniówkowy. To efekt ich 9 godzinnej pracy. Zdajemy sobie sprawę , że nie jest to prawdziwy Lipdub ale wątpię czy jest to możliwe przy 27 osobach. Chciałbym podziękować Studiu 1 w Siedlcach i naszej wychowawczyni za ich wsparcie i pomoc w produkcji. Oczywiście największe podziękowania należą się wam uczniowie. Byliście wspaniali. _________________________________________ 27 members of maths&physics class met at thier school ( town: Węgrów, Poland) to make a video promoting their ball, a hundred days befor matura examas. This is what they made. We realise that it is not a real Lipdub but it's hard to make it with 27 ppl. I would like to thank Studio 1 from Siedlce and our school teacher for their help. Of course, the biggest thanks are up to you m8's. You were all great.

 


SzymanskiAdrian
 
Data pliku video: 2011-04-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  węgrowski

  Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

  Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola