Belka
Poniedziałek, 29 Kwietnia 2024   imieniny: Piotr, Robert, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Marek Jurek: Prawa Węgrów będziemy bronić!!

 
Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki! Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát! "Nie dyskusja na Węgrzech na temat imigracji narusza wartości europejskie, bo jak w ogóle można dyskutować o karaniu za myśli, za opinie, za procedury demokratyczne? Wartości europejskie narusza wygrażanie Węgrom użyciem artykułu 7, czyli pozbawieniem tego państwa praw, z których korzysta każde państwo w Unii Europejskiej. Nasze państwa mają prawo dyskutować na temat imigracji. Mają prawo decydować o swojej przyszłości. Tak na prawdę dzisiaj widzimy jak całe narody płaca za to że wczoraj politycy odmawiali im prawa do dyskusji na temat imigracji. Na pewno tego prawa Węgrów będziemy bronić." Marek Jurek Prawica Rzeczypospolitej Nagranie pochodzi z Parlamentu Europejskiego. Subskrybuj kanał Prawicy RP: youtube.com/channel/UCMAI-9hD1Xjnu-GtbEiqfrg

 


PrawicowyInternet
 
Data pliku video: 2015-06-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    węgrowski

    Powiat węgrowski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie mazowieckim jest miasto Węgrów. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku i zajmuje 1219 km², na których mieszka 68 tys. obywateli. W jego skład wchodzi gmina Węgrów, Łochów, Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno.

    Obszar powiatu został zaliczony do tzw. Zielonych Płuc Polski. Ponad połowę ziem obejmują obszary chronione. Najbardziej atrakcyjne tereny pod względem turystycznym obejmuje Nadbużański Park Krajobrazowy. Wśród zabytków architektonicznych znajdziemy tu Dom Gdański i Bazylikę Mniejsza p.w. NMP. Ciekawostkę stanowi Lustro Twardowskiego, które zobaczyć można w zakrystii bazyliki. Na temat przedmiotu z XVI w. krąży wiele legend.

     

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola